Karakteristik:
1. Fitting Room Track Light bay opsyon ekleraj customizable ki amelyore eksperyans fè makèt an jeneral pou kliyan yo.
2. Avèk konsepsyon dous ak modèn li yo, Fitting Room Track Light ajoute yon touche nan bagay konplike ak distenksyon nan nenpòt espas an detay.
3. Limyè Track Fitting Room a efikas nan enèji-, li diminye enpak anviwònman an pandan y ap ekonomize depans sèvis piblik pou biznis yo.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W / 12W / 20W |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/biwo/mize/galeri/boutik an detay |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:


Konsènan nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

anbalaj & livrezon:

