Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1. Hotel Corridor Track Light bay solisyon ekleraj customizable pou adapte bezwen chak moun.
2. Konsepsyon dous ak modèn li konplete nenpòt koridò otèl, amelyore anbyans jeneral espas la.
3. Avèk teknoloji ki ap dirije enèji ki efikas, Hotel Corridor Track Light se yon chwa ki gen konsyans anviwònman an ki diminye depans enèji pandan y ap bay ekleraj klere ak ki dire lontan.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W 20W |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/biwo/mize/galeri/boutik an detay |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:


Sou nou:


anbalaj & livrezon:

