Karakteristik pwodwi:
1. Pou aksantué kontwa, zile, ak lòt espas travay, anpil pwopriyetè deside ajoute ekleraj tras nan kwizin nan. Gen lòt ki ka deside mete ekleraj tras nan sal manje a oswa sal k ap viv, kote li ka itilize pou fè espas la sanble brikabrak ak akeyan.
2. Yo bay klè, limyè briyan ki ka amelyore apèl nenpòt chanm nan. Piske anpoul sa yo sèvi ak mwens enèji pase limyè enkandesan konvansyonèl yo epi yo ka evantyèlman redwi depans sèvis piblik yo, anpil konsomatè yo bay efikasite enèji yo tou.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Default Chofè Antre Voltage | 120-277V 60Hz |
| Faktè pouvwa | > 0.9 |
| Angle gwo bout bwa | 10-60 degre |
| CCT | 3000K/4000K/5000K |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Flue lumineux | 90lm/w |
| KRIYE | > 80 |
| Tanperati fonksyònman anbyen | (-40 degre) rive nan (+40 degre) |
| Sètifikasyon | Elatriye |
| IP Klas | IP65 ki enpèmeyab |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



