Karakteristik pwodwi:
1. Track ekleraj Pou moun ki vle ogmante klète ak ekleraj jeneral nan zòn enteryè yo, anpoul lajounen yo se repons ideyal la. Anpoul sa yo bay limyè natirèl, tankou limyè lajounen ki ka ede leve lespri nenpòt moun epi ogmante nivo enèji yo, ki se youn nan avantaj prensipal li yo.
2. Anpoul lajounen yo se yon gwo opsyon pou ekleraj tras nan kwizin ou, chanm k ap viv, oswa nenpòt lòt zòn nan kay ou oswa espas travay ou. Yo ka itilize yo pou bay yon konsepsyon ekleraj ki pi egal, ekilibre sou tout espas la, oswa yo ka itilize yo aksantye sèten pòsyon nan yon chanm, tankou yon zòn travay oswa chita.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Default Chofè Antre Voltage | 120-277V 60Hz |
| Faktè pouvwa | > 0.9 |
| Angle gwo bout bwa | 10-60 degre |
| CCT | 3000K/4000K/5000K |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Flue lumineux | 90lm/w |
| KRIYE | > 80 |
| Tanperati fonksyònman anbyen | (-40 degre) rive nan (+40 degre) |
| Sètifikasyon | Elatriye |
| IP Klas | IP65 ki enpèmeyab |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



