
Karakteristik
1. IP66 Tri-prèv ki ap dirije limyè aparèy
2. Antre: AC 100-277V, 50/60Hz
3. Flux lumineux: 140lm/w±10%
4. CRI: >85
5. PF: >0.95
6. Lifespan: >=50000Hèdtan
7. IP pousantaj: IP66
Spesifikasyon
| Antre vòltaj | AC100-277Vac 50hz/60hz |
| Pouvwa (watt) | 20W/40W/60W/80W |
| Gwosè pwodwi (mm) | 2ft (600mm) / 4ft (1200mm) / 5ft (1500mm) / 6ft (1800mm) |
| Tanperati koulè | Blan cho (3000K-4500K), blan pi (5000K-5500K), blan frèt (6000K-6500K) |
| RGB | RGB Si ou vle |
| Flux lumineux (lm) | 140LM/W±10% |
| CRI(Ra) | >85 |
| Viv lavi | Pi gran pase oswa egal a 50000hrs |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre |
| Materyèl | Aliminyòm + PC |
| Tanperati Fonksyònman | -20 degre ~ 40 degre |
| IP | IP66 |
Plis detay







Aplikasyon
Dirije ekleraj endistriyèl Nan anviwònman endistriyèl ki gen ladan depo, faktori, ak enstalasyon fabrikasyon, yo souvan itilize limyè tri-prèv. Yo amelyore sekirite ak vizibilite nan anviwònman sa yo lè yo ofri enèji-efikas, limyè briyan.
Dirije ekleraj deyò Limyè tri-prèv yo apwopriye tou pou itilizasyon deyò, tankou perimèt bilding, pakin, ak twotwa. Yo fèt pou sipòte move tan epi bay limyè kontinyèl.
Ekleraj pou espas komèsyal yo: Limyè ki ap dirije Tri-prèv yo pafè pou anviwònman ki gen ladan sant magazen, makèt, ak etablisman an detay. Yo amelyore eksperyans nan fè makèt antye epi yo bay ekspozisyon pi bon ekleraj posib.
Ekleraj piblik: Ayewopò yo, estasyon tren yo, ak tèminal otobis yo se sèlman kèk kote kote limyè ki ap dirije Tri-prèv yo souvan itilize. Yo bay enèji-efikas ak klere limyè ki amelyore sekirite ak vizibilite vwayajè yo.
Ekleraj pou agrikilti: limyè ki ap dirije Tri-prèv yo apwopriye pou fèm bèt ak sèr, pami lòt rezon agrikòl. Yo bay pi bon kondisyon ekleraj pou ogmante plant ak pran swen bèt yo.

Konpayi nou an
Shenzhen Benwei ekleraj teknoloji co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Adrès
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
Imèl


