PwodwiSpesifikasyon:
| nput vòltaj | AC100-277Vac 50hz/60hz |
| Pouvwa (watt) | 20W/40W/60W/80W |
| Gwosè pwodwi (mm) | 2ft (600mm) / 4ft (1200mm) / 5ft (1500mm) / 6ft (1800mm) / Custom |
| Tanperati koulè | Blan cho (3000K-4500K), blan pi (5000K-5500K), blan frèt (6000K-6500K) / Custom |
| RGB | RGB Si ou vle/Custom |
| Flux lumineux (lm) | 140LM/W ± 10% |
| CRI(Ra) | >85 |
| Viv lavi | Pi gran pase oswa egal a 50000hrs |
| IP | IP66/IP65/Custom |
| IK | IK08/Custom |
| Materyèl | Aliminyòm + PC/Custom |
| Capteur | Mouvman Capteur/Custom |
Pwodwi Deskripsyon

Ijans: Anviwònman Ijans, plis sekirite. Limyè inifòm, san zòn nwa.
Capteur: fonksyon deteksyon otomatik, switch lanp sou vitès t<0.5s, Energy saving and environmental friendly.
Dimmable: Konplètman dimmable, estrikti pwodwi divèsifye pou kliyan yo chwazi


Itilizasyon

1. Anviwònman Endistriyèl: Limyè Triproof T8 Tube a souvan itilize nan enstalasyon fabrikasyon, depo, ak faktori kote ekleraj bezwen kenbe tèt ak itilizasyon egzijan ak kondisyon piman bouk.
2. Pakin: Karakteristik fò ak serye nan T8 Tube Triproof Light fè li yon chwa sipèb pou ekleraj deyò nan pakin ak garaj, paske li ka kenbe tèt ak imidite ak fluctuations tanperati.
3. Enstalasyon pwosesis manje: T8 Tube Triproof limyè a souvan itilize nan anviwònman pwosesis manje kote ijyèn ak pwòpte yo esansyèl, paske li ka fasil netwaye ak dezenfekte san yo pa konpwomèt pèfòmans li.
Konpayi nou an
Istwa nou an:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd se yon manifakti pwofesyonèl nan pwodwi pwodwi ekleraj dirije, entegre konsepsyon, devlopman, pwodiksyon ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji kòm yon antye. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Sètifika nou yo:Nou gen ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS, epi nou jwenn sètifika patant.

