Entwodiksyon

Pwodwi Karakteristik
1. Sèvi ak 2835 chips ki ap dirije: TAIAN ki ap dirije chips, konplètman otomatik sifas mòn teknoloji, gen yon pi fò pèfòmans jeneral chalè dissipation, pwolonje lavi sèvis chips ki ap dirije yo. Chak LED ka pwodwi jiska 28-30 lumèn (ak plis altènativ ki disponib).
2. PC lanp kouvèti: Yon kouvèti solid, epè ki vini nan varyete transparan ak blan.
3. Konsepsyon konkav bak-konvèks: Style minimalist ak élégance sa a prezante yon liy lis, pliye kouch, ak dansite òganize. Lè yo ogmante sifas chalè materyèl aliminyòm lan, konsepsyon Groove ka pwolonje lavi sèvis tib limyè a ak amelyore estabilite li yo.
Spesifikasyon pwodwi
| Non pwodwi | Dirije tib limyè 2G11 |
| Garanti (Ane) | 3 |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 110 |
| Materyèl Kò lanp | Aliminyòm |
| Nimewo Modèl | MD-2G11 7W 10W 12W 18W 20W 22W 24W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80 |
| Sipòte Dimmer | Wi |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Antre vòltaj (V) | AC110V-240V |
| Ki ap dirije Kalite | SMD 2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700K-6000K |
Plis Detay

Itilizasyon

Tib limyè 2g11 la lajman itilize nan yon varyete kontèks, tankou kay, biwo, biznis, ak endistri yo. Li apwopriye pou limyè jeneral nan kote tankou lye travay, salklas, ak etablisman an detay paske nan klète modere li yo.
Konpayi nou an

FAQ
FAQ
K: Ki jan yo kontinye yon lòd pou limyè dirije?
A: Premyerman fè nou konnen kondisyon ou oswa aplikasyon an. Dezyèmman Nou site selon kondisyon ou oswa sijesyon nou an Twazyèmman kliyan konfime echantiyon yo ak depo kote pou lòd fòmèl.
K: Ki kantite minimòm lòd ou a nan limyè dirije?
A: MOQ nou an se 2.
