karakteristik:
1. Ekleraj segondè-efikasite: 12W dirije Tib delivre klète siperyè pandan y ap konsome anpil mwens enèji pase opsyon ekleraj tradisyonèl yo. Avèk yon pwodiksyon pouvwa 12 Watt, pwodui sa a kapab pwodwi limyè klere ak sèk ki se jiska 80% pi efikas pase pwodwi ekleraj konvansyonèl yo.
2. Long lavi: Teknoloji ki ap dirije yo itilize nan pwodui sa a fèt pou dire pou yon tan long. Avèk yon lavi ki rive jiska 50,000 èdtan, pwodui sa a pral bay ekleraj serye pou plizyè ane kap vini.
3. Ekolojik-zanmi: 12W dirije Tib se yon solisyon ekleraj zanmitay anviwònman an ki pa emèt pwodui chimik danjere oswa gaz. Sa fè li yon gwo chwa pou moun ki ap chèche pou pwodwi dirab ak ekolojik-zanmi.
4.Versatility: 12W dirije Tib ki disponib nan yon varyete de gwosè, fòm, ak koulè, fè li yon solisyon ideyal pou nenpòt anviwònman.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Gwosè | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC,100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Led chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Lakte / Frosted ak kouvèti klè |
| Akseswar | IP40 |
Imaj detaye:





Sèvi ak materyèl ignifuge pou kenbe tèt ak tanperati ki wo pou yon tan long.
Itilizasyon:

12W dirije Tib ka itilize nan ekspozisyon divès kalite, tankou ekspozisyon atizay ak vitrin, elatriye.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske ou ofri rabè pou lòd esansyèl?
A: Wi, nou ofri rabè pou lòd esansyèl.
2. Èske mwen ka jwenn pi bon pri pou pi gwo kantite?
A: Asire w, tanpri voye mesaj nou dirèkteman. Nou se manifakti.
3. Èske tib dirije ou a konpatib ak ballast oswa starter?
A: Ou dwe kontoune (retire) ballast ak starter anvan enstalasyon.
