karakteristik:
Premyèman, limyè Tib dirije 40w se ekolojik-zanmitay ak enèji-efikas. Konpare ak tib fliyoresan tradisyonèl yo, li konsome mwens enèji ak dire pi lontan, sa ki diminye anprint kabòn ak ekonomize lajan sou bòdwo elektrisite. Anplis, li pa emèt radyasyon UV oswa IR danjere epi li pa gen eleman toksik tankou mèki oswa plon.
Dezyèmman, limyè a Tib dirije 40w gen ekselan pèfòmans ekleraj. Li emèt limyè klere ak klè ki amelyore vizibilite ak diminye souch nan je yo. Li gen yon gwo endèks rann koulè (CRI) ki asire koulè natirèl ak vivan, ki fè li ideyal pou yon seri de anviwònman soti nan kay nan biwo, lopital ak espas Yo Vann an Detay.
Eseye li jodi a epi fè eksperyans diferans li ka fè nan bezwen ekleraj ou yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W / 12W / 16W / 28W / 32W / 40W / 72W |
| Gwosè | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC, 100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Led chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Lakte / Frosted ak kouvèti klè |
| Akseswar | IP40 |
Imaj detaye:





Entelijan IC aktyèl konstan.
Itilizasyon:

Limyè tib dirije 40w ka itilize nan espas deyò tankou jaden, pasaj pyeton, ak pakin.
Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1.Ki opsyon anbake ou yo ak pri yo?
A: Nou ofri yon varyete opsyon anbake depann sou destinasyon an ak gwosè a ak pwa nan lòd la.
2. Ki kondisyon peman ou ye?
A: Nou aksepte divès kalite peman, ki gen ladan transfè fil, kat kredi, ak PayPal.
3. Èske tib dirije ou a konpatib ak ballast oswa starter?
A: Ou dwe kontoune (retire) ballast ak starter anvan enstalasyon.
