Dekri teren
Voye rechèch

| Rated pouvwa | 24 W |
| Efikasite limyè | 75 lm/W |
| Lavi lanp ( @ 10 pousan echèk EM ) | 10000 h |
| Lavi lanp ( @ 50 pousan nan echèk EM ) | 15000 h |
| tanperati konsepsyon | 30 degre |
| Kowòdone koulè X | 440 |
| Kowòdone koulè Y | 405 |
| Kouran lanp | 345mA |
| Wotè pwodwi | 321.6 mm |
| Dyamèt | 3.9 cm |
| Pwa | 82 g |
| Kantite anpoul | 1 lanp |
| Konsomasyon enèji (1000 èdtan) | 26 kWh |
| Klas efikasite enèji (ansyen) | A |
En Pwen yo
- Pèfòmans limyè optimal pou operasyon kout oswa long pou chak switch sou
- Long lavi ak pwodiksyon limyè dirab
- 4-pin baz san starter ak kondansateur
- Karakteristik lanp yo enfliyanse pa kondisyon fonksyònman ak Kovèti pou kontwòl yo itilize
- Pèfòmans lanp dirije pa tanperati kote ki pi fre a
- Dimming se posib
Ekspozisyon Imaj detaye












