Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon pwodwi
Ki dire yon enpresyonan 50,000 èdtan lanp PLL ki ap dirije sa a se ranplasman pafè CFL pou aplikasyon pou ekleraj difisil pou jwenn aksè. Ofri yon altènatif pou ekivalan 55 Watt, lanp 18 Watt sa a bay efikasite ekselan.
| Teknoloji | dirije |
| Puissance | 18 W |
| Manifakti | Dirijan mak |
| Koulè limyè | Blan fre (840/845) |
| Dimming? | Ki pa Peye-Dimmable |
| Puissance ekivalan | 55 W |
| Angle gwo bout bwa | 140 degre |
| Lumens | 1500 lm |
| Tanperati koulè | 4000 K |
| Dyamèt | 43 mm |
| Fini | Blan |
| Longè | 542 mm |
| Kalite bouchon/baz | 4 PIN |
| Kalite | Anpoul |
| Manifakti mwayèn lavi lanp | 40000 èdtan |
| Voltage | 100-240 Volt |
| Garanti | 2 zan |
| Evalyasyon CRI | < 80 |
| Bouchon/Baz | 2G11 |
En Pwen yo
- Ranplasman pou yon anpoul CFL baz 36W/40W/55W 2G11
- Pafè pou aplikasyon pou ak souvan "sou / koupe" sik switch
- Mèki gratis
- Instant sou, pa gen okenn tranbleman oswa Buzz
- Prèske pa emèt reyon UV oswa IR
Ekspozisyon Imaj detaye








