
Deskripsyon Product
Karakteristik nan tib ki ap dirije T8 fòm U:
1. Sèvi ak mwens enèji .U-tib 24W nou yo pwodui menm lumèn ak tib fliyoresan 60W pandan w ap itilize sèlman 24W pouvwa, ekonomize ou 60 pousan sou bòdwo elektrisite ou.
2. "De kote ki eklere" .Pwodwi nou yo gen twa kote ki jenere limyè, ki vle di pa gen esansyèlman pa gen okenn zòn nwa ak yon zòn iradyasyon pi gwo ki ka pi byen satisfè demand yo nan itilize chak jou pase bagay yo doub-side limyè-emèt kounye a sou. mache a.
3. Senp Enstalasyon Ou ka tou senpleman enstale sa yo san yo pa premye retire anpoul orijinal ou ki gen fòm u ak kontoune ballast ki egziste deja.
4.Li pafè pou ranplase 2 pye ekleraj fliyoresan. Ekleraj pafè pou espas travay, magazen, garaj, depo, makèt, otèl, ak plis ankò.
4. Materyèl solid Tib ki gen fòm U sa a fèt ak materyèl dirab, ki gen ladan yon kouvèti PC ak yon bracket aliminyòm-wo kalite.
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 110LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 83-85 |
| Sipòte Dimmer | Wi |
| Gwosè | 600mm (2 pye) |
| Materyèl | Aliminyòm plis kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Tan travay (èdtan) | 50000 |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V |
| Baz | G13 |
Plis Foto:



Aplikasyon

FAQ
1. Èske ou se yon konpayi faktori oswa komès?
Nou se yon faktori pwofesyonèl pwodwi ekleraj dirije!
2. Èske ou gen yon kantite minimòm lòd?
Wi, nou mande pou tout lòd entènasyonal yo gen yon kantite minimòm lòd kontinyèl. Si w ap chèche revann men nan pi piti kantite, nou rekòmande ou tcheke sit entènèt nou an.
3. Èske ou ka OEM oswa ODM?
Wi, nou gen yon ekip k ap devlope. Pwodwi yo ka fèt selon demann ou an.
