
Nou se yon pwofesyonèl 2G11 dirije ekleraj manifakti ak founisè nan Taiwan. Si w ap chèche pou modènize ekleraj dirije, nou se faktori a ak ekspòtatè yo ofri pi bon kalite ak sèvis.
Deskripsyon Product
- Dirèkteman ranplase ansyen anpoul 2G11 18W PLL
- Travay ak ballast elektwonik nan luminaire ki egziste deja.
- Apwopriye pou anpil nan DALI gradyasyon ECG ballast
- SDCM Mwens pase oswa egal a 5
- 50,000 èdtan lavi
- Endèks rann koulè Ra Pi gran pase oswa egal a 82
- Pa gen mèki oswa materyèl danjere
- Pa gen koube gras a bon jan kalite lojman aliminyòm
| Puissance | 18W |
| Konvansyonèl Wattage ekivalan | 36W PLL oswa DULUX L |
| Base Cap | 4 PIN 2G11 |
| Dire lavi (èdtan) | 50000 èdtan |
| Ang gwo bout bwa (degre) | 140 |
| Lumens pou chak Watt | 130 lm/W |
| Lumens | 2340 lm |
| Kalite bouchon fen | Aliminyòm oswa plastik |
| Kouvèti PC | Klè / Lakte |
| Longè | 322 mm (pa enkli longè PIN) |
| Endèks rann koulè (CRI) Ra | > 82 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700K ~ 6500K |
Plis Foto:




Aplikasyon

FAQ
1. Kisa "2G11" vle di?
2G11 refere a kalite priz yo itilize nan tib ki ap dirije a. Li gen kat broch epi li se souvan itilize nan anviwònman komèsyal ak endistriyèl.
2. Ki sa ki se yon ballast elektwonik?
Yon ballast elektwonik se yon aparèy elektrik ki kontwole kouran k ap koule nan yon aparèy limyè fliyoresan oswa dirije. Li ede bay ekleraj fiks ak serye epi li ka pwolonje lavi a nan anpoul la.
3. Kouman pou mwen konnen si tib LED mwen an konpatib ak yon ballast elektwonik?
Ou ta dwe konsilte fèy espesifikasyon tib dirije ou a pou wè si li konpatib ak ballast elektwonik la. Anplis de sa, kèk manifaktirè ka bay yon lis ballast konpatib ak tib dirije yo.
4. Èske mwen ka itilize yon ballast elektwonik ak nenpòt tib ki ap dirije?
Non, se pa tout tib ki ap dirije yo konpatib ak ballast elektwonik. Li enpòtan pou tcheke espesifikasyon tib ki ap dirije a pou asire ke li konpatib ak ballast ou genyen an.
5. Ki avantaj ki genyen lè w sèvi ak yon ballast elektwonik ak yon tib ki ap dirije?
Sèvi ak yon ballast elektwonik ak yon tib ki ap dirije ka ede kontwole aktyèl la epi bay ekleraj ki konsistan. Li ka ede tou diminye konsomasyon enèji ak pwolonje lavi tib ki ap dirije a.
6. Èske mwen ka enstale yon ballast elektwonik tèt mwen?
Enstalasyon yon ballast elektwonik ta dwe fèt pa yon elektrisyen kalifye. Li mande konesans nan fil elektrik ak prekosyon sekirite, ak enstalasyon move ka danjere.
