Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon pwodwi
| Watt | 18w T8 2G11 |
| Longè | 535mm 24w, 410mm 18w, 320mm 15w, 225mm 10w |
| ki ap dirije TYP | SMD2835 |
| Materyèl | PC plis Alu |
| Voltage | AC85-265V |
| Koulè | blan cho (2700-3500k) blan (6000-6500k) |
| Kouvri | kouvèti klè |
| PF | >0.9 |
| CRI | >80 |
| Ki ap dirije efikasite lumineux | 100-110lm/w |
| Baz | G13 |
| Garanti | 3 zan |
En Pwen yo
1. Segondè efikasite, itilizasyon enèji ki ba.
2. spectre a se dépourvu de UV Et envizib detèktè reyon.
3. Radyasyon ak chalè absan.
4. 30000 èdtan nan lavi ki long.
5. Pwoteksyon anviwònman ki vèt.
6. Resiklaj fatra anpeche polisyon.
Ekspozisyon Imaj detaye









