Dekri teren
Voye rechèch

23 Watt 4000K PL-L ki soti nan Superior Life se yon anpoul ki ap dirije anpoul vè kontoune ki kondwi sou liy. Jis retire ansyen ballast la epi ploge limyè a. Li gen ladann yon chofè inivèsèl entegre ki pèmèt anpoul la kouri soti nan 120 a 277V.
Lè prezan, ballast la dwe kontoune.
Deskripsyon Product
1.Ranplasman pou yon anpoul CFL baz 36W/40W/55W 2G11
2.Pafè pou aplikasyon ki gen sik switch souvan "sou / koupe", ak bilding ki vle yo dwe san mèki.
3.Instant sou, pa gen tranbleman oswa Buzz
4.Emèt nòmalman pa gen okenn reyon UV oswa IR
| Puissance nominale | 23W |
| Kalite baz | Single te fini 4 PIN 2G11 |
| Tan lavi (èdtan) | 50000 èdtan |
| Ang gwo bout bwa (degre) | 140 |
| Lumens pou chak Watt | 130 lm/W |
| Pwodiksyon lumèn | 3250 lm |
| Materyèl lojman | Aliminyòm |
| Kouvèti PC | Klè / Lakte |
| CRI (Ra) | > 82 |
| CCT | 2700K ~ 6500K |
Plis Foto:



Aplikasyon


