Karakteristik pwodwi:
1. vòltaj antre: 12v 24v 36V 48V 100-240v 50/60Hz
2. Tanperati travay: -20 ~ 60 * C
3. Viv: > 50,000Hrs.
4. Zanmitay anviwònman an, pa gen mèki, pa gen okenn polisyon
5. detantè lanp estanda G13 ak dimansyon, klè ak lakte
6. Se sèlman bezwen retire starter la li ka ranplase tradisyonèl la
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Gwosè | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm, 1ft, 2ft, 4ft, 5ft 8ft |
| Ang gwo bout bwa | 270 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC,100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Dirije chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Lakte / Frosted ak kouvèti klè |
| Karakteristik | Fòm V |
| Akseswar | Avèk US oswa Inyon Ewopeyen ploge, klip, vis, kab konekte |
Imaj detaye:




Dirije ekleraj te pran mond lan nan tanpèt nan dènye ane yo. Dimmable T8 dirije limyè tib yo se yon solisyon popilè pou sistèm ekleraj komèsyal ak rezidansyèl yo. Tib sa yo se ranplasman pafè pou tib fliyoresan tradisyonèl nan yon fraksyon nan konsomasyon enèji. Teknoloji aktyèl la te rann opsyon gradyasyon an posib epi li ka ekonomize menm plis enèji.
Dimmable T8 dirije limyè tib travay lè l sèvi avèk vòltaj redwi oswa aktyèl yo varye klète sous limyè a. Dimming yon limyè tib ki ap dirije T8 enplike nan chanje pouvwa pwodiksyon an ak dire batman elektrik yo ki kondwi dyod la. Pwosesis sa a mennen nan yon chanjman nan koulè a ak entansite limyè ki te pwodwi pa luminaire a.
Benefis ki genyen nan gradyasyon T8 dirije limyè tib yo fòmidab. Pou youn, ou gen kapasite pou kontwole kantite limyè nan yon chanm. Yon switch dimmer pèmèt ou diminye pwodiksyon an nan tib ki ap dirije yo, kreye yon atmosfè brikabrak oswa ogmante klète pou travay vizyèl. Anplis de sa, gradyasyon sous limyè a ka ogmante ekonomi enèji ak amelyore lonjevite tib ki ap dirije yo.
Itilizasyon:


Limyè tib dirije T8 dimmable sa yo se yon opsyon ekselan pou chanm komèsyal tankou sal konferans, teyat, magazen, ak salklas, kote nivo klète yo bezwen ajiste selon kondisyon espas la. Pou egzanp, sal konferans yo bezwen klere pou prezantasyon oswa dim pou konferans videyo. Tib dirije dimmable fè li pi fasil pou itilizatè yo atenn bon limyè nan bon moman an.
Anbalaj ak livrezon:

