karakteristik:
1. Ekleraj bon jan kalite segondè: Limyè tib Linear T8 la delivre klè ak klè ekleraj ki amelyore aparans nan nenpòt espas.
2. Enèji efikas: konsepsyon avanse Linear T8 tib limyè a pèmèt pou efikasite enèji maksimòm, diminye konsomasyon elektrisite ak ekonomize lajan nan yon tan ki long.
3. Ki dire lontan: Avèk yon konstriksyon solid ak materyèl dirab, limyè tib Linear T8 la fèt pou dire pou ane, bay ekleraj serye pou kay ak biznis menm jan.
Envesti nan Limyè Tib Linear T8 a pa sèlman ekonomize lajan ak enèji alontèm, men li ede tou kreye yon anviwònman dirab.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Gwosè | 30cm |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Led chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Lakte / Frosted ak kouvèti klè |
| Akseswar | IP20 |
Imaj detaye:
Pou yon varyete de kontèks, lineyè T8 tib limyè bay opsyon ekleraj klere, enèji efikas ki amelyore pwodiktivite ak vizibilite pandan y ap tou koupe sou depans pouvwa.
Itilizasyon:
Konsènan nou:
Anbalaj ak livrezon:
