Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon Product
- Byen vit opere nan vòltaj AC (100V a 277V)
- Longèdonn serye ak yon koupe 500 nm
- Tib fliyoresan jòn CUT-OFF UV T8 1500mm ranplasman
- Ekselan rezistans chalè
- Fyouz entegre bay pwoteksyon sou aktyèl ak sou tanperati.
- Ekselan chofè ki ap dirije bon jan kalite entegre ak plis pase 30, 000 èdtan nan lavi.
- Senp pou Enstale. Ba antretyen ak enèji efikas.
- Apwopriye pou operasyon ki ba-tanperati
| Sib Ranplasman Dirèk | T8 pa gen UV (UV koupe) tib fliyoresan |
| Konpatibilite | vòltaj prensipal (100V ~ 240V) |
| Koupe longèdonn | Anba 500nm |
| Kondwi Voltage | AC: 100V ~ 240V |
| Puissance | 25W |
| Konvansyonèl Wattage ekivalan | 58W |
| Base Cap | G13 |
| Dire lavi (èdtan) | 30000 èdtan |
| Pwodiksyon lumèn | 2350 lm |
| Dyamèt | 26mm |
| Longè | 1500 mm, oswa 5 pye |
| Endèks rann koulè (CRI) Ra | >82 |
| Ang gwo bout bwa (degre) | 180 |
| Kalite bouchon fen | plastik |
| Bouchon fen rotative | Disponib sou demann |
| Kouvèti PC | Klè/Lakte |
Plis Foto:





Zòn aplikasyon:
pwosesis litografi, pwodiksyon PCB oswa semi-kondiktè ki gen rapò ak endistri chimik. nenpòt kote kote se zòn sansib UV.

