Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Gwosè | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm, 1ft, 2ft, 4ft, 5ft 8ft |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC,100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Led chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Lakte / Frosted ak kouvèti klè |
| Akseswar | Avèk US oswa Inyon Ewopeyen ploge, klip, vis, kab linkable |
Imaj detaye:




1. Segondè efikasite konstan aktyèl drivesystem, ak sistèm pwoteksyon chalè, ka travay anba vòltaj enstab.
2. G13, wotasyon G13, G5 PIN nan t8, sèl PIN ak bouchon fen R17d ki disponib.
3. High limyè transmisyon pousantaj PC kouvèti, kouvèti lakte / transparan ki disponib.
Itilizasyon:

Tib sa a itilize nan konplèks komèsyal, lekòl, kolèj, inivèsite ak lòt enstalasyon piblik
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske mwen ka vizite faktori ou a?
A: Byenveni nan cho! Anpil kliyan vizite nou lè yo vini nan Lachin.
2. Èske ou ta ka tanpri bay lòd pou mwen yon echantiyon nan limyè ki ap dirije?
A: Wi, nou akeyi echantiyon lòd.
3. Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?
A: Wi, nou bay yon garanti 2-a 5-ane pou machandiz nou yo.
