PwodwiSpesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP68 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Fonksyon | RGB + CCT Chanje + gradyasyon |
| Tanperati koulè | RGBW oswa blan cho, blan natirèl, blan frèt |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:

Karakteristik pwodwi:
1. Enèji -efikas: Youn nan pi gwo avantaj ki genyen nan anpoul ki ap dirije se enèji -efikasite yo. Limyè dirije konsome siyifikativman mwens enèji konpare ak anpoul enkandesan tradisyonèl yo, ki mennen nan redui bòdwo enèji ak yon pi piti anprint kabòn. Limyè ki ap dirije yo se tou yon gwo chwa pou moun kap diminye bòdwo elektrisite yo ak konsomasyon enèji an jeneral.
2. durability: durability nan anpoul ki ap dirije se yon lòt karakteristik kle ki fè yo apwopriye pou ekleraj pisin. Limyè dirije yo trè rezistan a chòk, vibrasyon, ak chanjman tanperati ki komen nan yon anviwònman mouye ak deyò.
3. Versatility: Anpoul limyè ki ap dirije yo vini nan yon seri de koulè, gwosè, ak fòm, ki fè yo trè versatile pou ekleraj pisin.

Pisin yo se yon adisyon bèl bagay nan nenpòt kay epi yo ofri yon bon fason yo detann, fè egzèsis ak amize. Sepandan, chwazi bon ekleraj pou pisin ou a kapab yon travay difisil. Sa a se kote anpoul limyè ki ap dirije antre nan jwèt. Limyè ki ap dirije yo te byen vit vin tounen yon chwa popilè pou ekleraj pisin paske yo ofri yon seri avantaj, tankou enèji-efikasite, rezistans, ak adaptabilite. Nan pòs blog sa a, nou pral diskite sou karakteristik ak aplikasyon anpoul ki ap dirije pou pisin.
Itilizasyon:

Pisin: Anpoul ki ap dirije yo se yon chwa ekselan pou ekleraj pisin paske yo bay yon sous limyè klere, klè ak enèji -efikas. Limyè ki ap dirije yo ka itilize tou pou kreye diferan atitid, tankou yon anbyans kalme pou naje lannwit oswa yon atmosfè plezi ak fèstivite pou pati pisin.
Spas ak basen cho: anpoul ki ap dirije yo pafè tou pou spa ak basen cho, paske yo ofri yon atmosfè ap detann ak kalme. Avèk yon seri koulè ki disponib, limyè ki ap dirije yo ka itilize pou kreye yon eksperyans spa pèsonalize ki adapte atitid ou ak preferans ou.
Karakteristik dlo: anpoul ki ap dirije yo ka itilize pou aksantué karakteristik dlo nan pisin ou a, tankou sous dlo, kaskad dlo, oswa jè. Avèk koulè vibran yo ak klète, limyè ki ap dirije amelyore bote karakteristik dlo ou yo epi kreye yon efè dramatik.
