Karakteristik pwodwi:
1. Yo pi efikas, mwens chè epi yo gen yon lavi ki pi long konpare ak sistèm ekleraj tradisyonèl yo.
2. Limyè ki ap dirije yo disponib nan yon seri koulè, sa ki pèmèt ou chwazi koulè ki pi byen matche ak kondisyon ou ak preferans.
3. Yo ka itilize pou tou de rezon ayestetik ak pratik, fè yo yon altènatif ekselan nan sistèm ekleraj tradisyonèl yo.
4. Yo fasil pou enstale, opere epi kenbe.
5. Yo apwopriye pou itilize nan tout kalite anviwònman anba dlo, fè yo versatile ak ideyal pou diferan anviwònman akwatik.
6. Operasyon vòltaj ki ba ak jenerasyon chalè minimòm, ki fè li an sekirite pou itilize nan zòn dlo.
7. Reglabl dirije ang limyè pou fleksibilite ak fasilite nan itilize.
8. Fasil enstalasyon nan vis-nan oswa ploge nan interfaces.
PwodwiSpesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP68 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| KRIYE | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Tanperati koulè | RGBW oswa blan cho, blan natirèl, blan frèt |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

1. Yo ka mete limyè ki ap dirije anba dlo nan pisin pou bay chak naje yon eksperyans ekstraòdinè anba dlo.
2. Limyè dirije anba dlo yo ideyal pou itilize nan sous dlo kòm koulè rich ak frape yo aksantué bote natirèl yo epi atire envite yo.
