Karakteristik pwodwi:
1. Tan ki reziste ak ki enpèmeyab
2. Opsyon kontwòl remote pou konvenyans
3. Amelyore sekirite pa limine zòn nan pisin
PwodwiSpesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP68 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Fonksyon | RGB + CCT Chanje + gradyasyon |
| Tanperati koulè | RGBW oswa blan cho, blan natirèl, blan frèt |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:





1. enpèmeyab ak submersible: RGB limyè anba dlo yo fèt pou kenbe tèt ak kondisyon ki piman bouk anba dlo, fè li yon chwa pafè pou nenpòt ki bezwen ekleraj anba dlo.
2. Limyè ki gen plizyè koulè: Limyè sa yo ofri yon varyete koulè, tankou wouj, ble, vèt, blan, jòn ak koulè wouj violèt. Kontwòl remote la pèmèt itilizatè a chanje koulè limyè ak mòd.
3. Fasil Enstalasyon: RGB limyè anba dlo yo fasil pou enstale, menm jan yo vini ak yon bracket aliye ki pèmèt itilizatè a tache yo nan anba a nan pisin lan, sous dlo, oswa nenpòt lòt karakteristik dlo.
4. Long ki dire lontan: RGB limyè anba dlo yo te fè soti nan materyèl-wo kalite, ki fè yo ki dire lontan ak antretyen minimòm yo mande yo.
Itilizasyon:

- Pisin: Limyè RGB anba dlo kreye yon anbyans sansasyonèl nan pisin, sa ki fè yo ideyal pou pati pisin ak naje aswè.
- Letan ak sous dlo: Limyè RVB anba dlo amelyore bote etan ak sous dlo, kreye yon atmosfè majik ki pral kite envite ou yo fasin.
- Aquariums: RGB limyè anba dlo yo pafè pou limine akwaryòm ak kreye yon atmosfè reyalis pou pwason ak plant yo.
- Kaskad dlo: RGB limyè anba dlo yo pafè pou kreye yon efè fasinan sou kaskad dlo, fè yo pafè pou kreye anviwònman amoure.
