
DESKRIPSYON
1.High fòs die-casting aliminyòm kò lanp nan materyèl, modèl se roman, mòd. Sitou itilize pou bati ekleraj fasad.
2.Mainly itilize pou bati ekleraj fasad.
3.Sous limyè a adopte wo kalite ki ap dirije
4.Integrated tande dissipation estrikti konsepsyon, asire lavi sa a ki sèvi nan limyè machin pou lave miray la.
5.Built-an ekipman pou pouvwa efikasite segondè, pousantaj konvèsasyon pouvwa a pi wo.
6.Imanize konsepsyon, apwopriye pou yon varyete aplikasyon.
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Lantiy optik, limyè a pi inifòm. |
Support aliminyòm lan ka ajiste pa 180 degre pou satisfè bezwen enstalasyon diferan okazyon. |
Konektè ki enpèmeyab, ki enpèmeyab klas IP65, pi wo pèfòmans sele ak plis sekirite. |
ATRIBITIV
| Koulè | Limyè lajounen blan |
| Materyèl | Bag kawotchou ki enpèmeyab, vè, metal |
| Style | Modèn |
| Fòm lanp lan | ralonj |
| Dimansyon aplikasyon an | Itilizasyon deyò |
| Pou itilize andedan kay la ak deyò | zòn deyò |
| Ekipman pou pouvwa ak kalite ploge | Fil elektrik |
| Metòd kontwòl | Aplikasyon |
| Kalite sous limyè | dirije |
| Materyèl lampshade | vè |
| Kantite sous limyè | 1 |
| Tansyon | 110 Volts |
| Fòm | Lineyè |
| Direksyon ekleraj | Reglabl |
| Manifakti | Ekleraj leve |
| Nimewo atik | BW-36W5000K |
| Pwa atik | 2.24 kg |
| Dimansyon pwodwi | 39.4 x 2.2 x 2.4 cm |
| Peyi orijin | Lachin |
| Wotè | 2.4 pous |
| Long | 39.4 pous |
| Broad | 2.2 pous |
| style | Modèn |
| Maksimòm pouvwa anpoul la | 36 Watt |
| Koulè lonbraj | 36W ajan |
| Kalite ploge | A- Style US |
| Kalite enstalasyon switch la | Mòn plafon, mòn miray |
| Batri enkli | Non |
| Batri nesesè | Non |
| Pwodiksyon limyè | 3600 Lumen |
| Tanperati koulè | 5000 Kelvin |
IMAJ DETAYE






MONTRE APLIKASYON





