
DESKRIPSYON
1.High fòs die-casting aliminyòm kò lanp nan materyèl, modèl se roman, mòd. Sitou itilize pou bati ekleraj fasad.
2.Mainly itilize pou bati ekleraj fasad.
3.Sous limyè a adopte wo kalite ki ap dirije.
4.Integrated tande dissipation estrikti konsepsyon, asire lavi sa a ki sèvi nan limyè machin pou lave miray la.
5.Built-an ekipman pou pouvwa efikasite segondè, pousantaj konvèsasyon pouvwa a pi wo.
6.Imanize konsepsyon, apwopriye pou yon varyete aplikasyon.
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Lantiy optik, limyè a pi inifòm. |
Support aliminyòm lan ka ajiste pa 180 degre pou satisfè bezwen enstalasyon diferan okazyon. |
Konektè ki enpèmeyab, ki enpèmeyab klas IP65, pi wo pèfòmans sele ak plis sekirite. |
ATRIBITIV
| 24pcs dirije miray lave deyò ekleraj Bar 4in1 ak dmx pou bilding deyò | |
| Rated Voltage | AC100-240V 50/60HZ |
| Pouvwa | 300W |
| Sous limyè | 24PCS * 10w kat nan yon sèl |
| Mòd kontwòl | sèl kontwòl / kontwòl son / mèt ak kontwòl esklav |
| Tanperati Koulè | 3200k-6500k |
| Kontwole chanèl yo | 7CH |
| Ang gwo bout bwa | 25 degre opsyon 8 degre, 15 degre, 20 degre -30 (komen), 45 degre inondasyon |
| Strobe | 0-100 pousan gradyasyon lineyè |
| Gwosè pwodwi | 100 * 9 * 10.5cm |
| Pwa nèt | 4kg |
IMAJ DETAYE






MONTRE APLIKASYON




