Karakteristik:
1. Lanp solè nou an se zanmitay anviwònman an depi li fè pou sèvi ak sous enèji renouvlab bay limyè ki se tou de klere ak konstan san yo pa lakòz okenn domaj nan anviwònman an.
2. Paske nan panèl solè pwisan li yo ak batri ki dire lontan, Lanp Solè nou an kapab fonksyone parfètman pou yon kantite tan konsiderab, kidonk diminye bezwen an pou sous enèji konvansyonèl yo.
3. Lanp Solè nou an se pa sèlman bon nan anviwònman an, men li se tou senp yo mete kanpe, ki fè li yon adisyon bèl ak pwoblèm-gratis nan nenpòt zòn deyò.
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| Efikasite lumineux (lm/w) | 140LM% 2FW |
| Pouvwa | 50W/100W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl:3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Lanp solè ke nou bay yo se gwo pou kan, randone, ak lòt aktivite deyò paske yo bay limyè nenpòt kote ou ale san yo pa lakòz okenn domaj nan anviwònman an.
Sou nou:


FAQ:
Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?
A: Wi, nou ofri 2-5 ane garanti pou pwodwi nou yo.
