Karakteristik pwodwi:
1. Panèl solè a ak yon pouvwa nan 100W High-pèfòmans ekleraj ki kouri sèlman sou pouvwa solè ki bay pa Road Light. Pandan jounen an, limyè solèy la pran pa panèl solè 100-watt li a, ki sere enèji a nan yon batri entèn. Lè solèy la kouche, limyè a sèvi ak enèji solè li te estoke pou limen lari yo ak wout yo, sa ki bay tou de machin ak pyeton yon sous limyè serye ak briyan.
2. Lè li rive benefis, sistèm ekleraj sa a depase ekleraj lari regilye. Prensipalman, li pa depann sou enèji griy, ki fè li yon chwa ekonomik ak dirab. Limyè sa yo enstale fasil epi san pwoblèm san yo pa bezwen fil oswa kòd, epi yo ka fè nenpòt kote. Yo menm tou yo bezwen anpil antretyen paske, yon fwa yo mete kanpe, yo otonòm epi yo pa bezwen okenn travay fizik.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140LM% 2FW |
| Pouvwa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




Limyè wout ki mache ak solè te vin popilarite kòm yon solisyon ekleraj zanmitay ekolojik ak enèji efikas akòz bezwen an ap grandi pou ekleraj ki ka eklere zòn deyò tankou lari ak otowout. Limyè Road Panèl Solè 100W se youn nan atik sa yo ki bay yon opsyon ekleraj serye ak abòdab pou yon seri aplikasyon.
Ann kòmanse pa ekzamine konstriksyon limyè wout panèl solè a. Panèl solè a, sous ekleraj dirije, ak batri se twa pati prensipal li yo. Pandan jounen an, panèl solè 100W la absòbe radyasyon solè, transfòme li an enèji elektrik, epi estoke li nan batri a. Sous ekleraj ki ap dirije a limen otomatikman lè solèy la kouche, li bay yon ekla briyan ak fiks pandan tout nwit lan.
Limyè Road Panèl Solè 100W la se pa sèlman enèji efikas ak zanmitay anviwònman an, men li gen yon lavi ki long epi li bezwen antretyen minim. Batri a ka dire jiska senk ane, pandan y ap sous limyè ki ap dirije a ka dire jiska 50,000 èdtan. Anplis de sa, konsepsyon solid limyè a fè li rezistan a move tan, bay li yon opsyon ekleraj serye ak ki dire lontan pou nenpòt anviwònman deyò.
Itilizasyon:


Limyè wout solè sa a ka fonksyone poukont griy elektrik la, sa ki fè li itil espesyalman nan kote izole ak aksè limite a yon sistèm kouran estanda. Poutèt sa, li pafè pou espas deyò tankou pakin, pak piblik, ak wout peyi.

