Karakteristik pwodwi:
1. Yon konsepsyon patant ti ak diferan ki apwopriye pou yon pwojè imaj gouvènman an.
2. Anti-korozyon sibstans aliminyòm pou pwofil la, Anti-rouye.
3. Yon lavi ki pi long ak teknoloji batri LifePO4 ki pi resan an.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 160LM% 2FW |
| Pouvwa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP67 ki enpèmeyab |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




30 a 100 Watt Chip selil solè ki pi efikas nan enèji, batri fosfat ityòm fè ki pi ekolojik-zanmi, ak teknoloji ekleraj dirije ki pi efikas nan enèji yo tout konbine nan All In One Solar Street Light. Yo nan lòd yo reyalize vre konsomasyon pouvwa ki ba, gwo klète, lavi ki long, ak pèfòmans-gratis antretyen, se kontwòl entelijan aplike an menm tan an. Konsepsyon an senp ak pwa ki ba fè li fasil enstale ak deplase, sa ki fè li opsyon ki pi bon pou konsève enèji ak anviwònman an.
Itilizasyon:


Yo nan lòd yo ofri ekleraj wout nan mitan lannwit, ekleraj pak, pakin, wout kominotè, wout oksilyè, lakou, rejyon min, ak lòt kote ki difisil pou trase enèji yo enstale. Panno solè tou chaje pil pou bezwen ekleraj sa yo.

