Karakteristik pwodwi:
1. Tout nan yon sèl limyè lari solè 200W se yon aparèy plen ki vini nan yon ti pake ak yon panèl solè, yon sous limyè ki ap dirije, ak yon batri.
2. Gen yon gwo batri ityòm-ion nan tout-an-yon sèl limyè lari solè 200W ki pèmèt li klere pou yon tan long.
3. Batri a fèt pou dire jiska dis ane epi li ka okipe move tan. Sous limyè ki ap dirije a trè efikas ak bati pou dire; li fèt pou dire jiska 50,000 èdtan.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140LM% 2FW |
| Pouvwa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




Limyè lari solè tout-an-yon sèl 200W se yon gwo etap pi devan nan mond lan nan ekleraj deyò. Li se yon gwo limyè lari ki ap dirije ki resevwa pouvwa li nan solèy la epi ki pa bezwen yon sous pouvwa deyò. Sa a tout-an-yon sèl limyè lari solè 200W fèt pou bay pi bon pèfòmans ekleraj, solid, ak fyab pou itilize deyò.
Itilizasyon:


Limyè lari solè tout-an-yon sèl 200W se gwo pou ekleraj lari, pakin, otowout, wout, ak lòt kote piblik deyò. Pwodui sa a ka itilize tou pou limyè prive deyò nan kote tankou pak, chemen, ak lari katye yo. Nan kote ki pa gen kouran oswa kote li pa posib pou mete zouti elektrik, sa a se pi bon fason pou ale.
200W tout-an-yon limyè solè lari a se senp pou mete kanpe epi li pa bezwen anpil antretyen. Li se yon fason ki zanmitay ekolojik pou limen lakay ou paske li pa bay okenn polisyon ki pa bon pou tè a. Atik sa a se tou pri-efikas paske li pa mande pou bòdwo kouran chè epi li pa gen anpil depans pou kouri.
