Karakteristik pwodwi:
1. IP65 klasifikasyon: Limyè lari sa a gen ladann yon klasifikasyon IP65, sijere ke li se totalman pousyè -sere ak pwoteje kont jè dlo.
2. Segondè Puissance: Prezante yon pwodiksyon pouvwa 100W, limyè lari sa a bay ekleraj briyan ak efikas pou gwo anviwònman deyò.
3. Enèji efikas: Malgre ke li travay nan yon gwo pouvwa, limyè lari sa a vle di ke yo dwe enèji efikas, ede redwi depans enèji nan kontra tradisyonèl solisyon ekleraj lari yo.
4. Pwolonje lavi: Limyè lari sa a gen yon lavi eksepsyonèl jiska 50,000 èdtan, diminye depans antretyen ak ranplasman.
5. Senp Enstalasyon: IP65 Street Light 100W pèmèt enstalasyon san konplike epi yo ka tache nan poto oswa mi yo pou reyalize ekselan pwoteksyon ekleraj.
PwodwiSpesifikasyon:
| Non pwodwi | Solè Street Limyè |
| Puissance sistèm | 60W |
| Sòti Lumen Sistèm | 120lm/w |
| Chaje Elektwonik | MPPT |
| Solè Panel Modil Kapasite | 20W |
| Kapasite batri | 80WH |
| Kalite Panèl Solè | Sel{0}}kristal Silisyòm |
| Panèl Solè Life span | 80% pouvwa apre 25 ane |
| Kalite batri | Lityòm Iron Phosphate LiFePo4 |
| Dire lavi batri | >3 zan |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


1. Street Lighting: IP65 Street Light 100W apwopriye pou ogmante vizibilite nan lari, wout, ak otowout, asire anviwònman an sekirite ak byen -ekmine pou tou de machin ak pyeton.
2. Pakin: Limyè lari sa a se gwo pou ekleraj pakin, ranfòse vizibilite ak sekirite pou tou de machin ki estasyone ak pyeton.
