Karakteristik pwodwi:
1. Aparèy kontwòl remote la 50w dirije limyè solè a reprezante yon solisyon gaya ekleraj deyò ki itilize enèji solè pou efektivman egeye zòn deyò.
2. Karakteristik nan kontwòl remote pèmèt itilizatè yo fasil modifye klète ak mòd ekleraj nan limyè a nan yon distans, amelyore konvenyans nan itilizasyon ak jesyon.
3. Limyè a konstwi soti nan materyèl prim ki rezistan a kondisyon metewolojik ak bati pou dire, garanti pèfòmans serye nan anviwònman deyò.
PwodwiSpesifikasyon:
| Non pwodwi | Solè Street Limyè |
| Puissance sistèm | 60W |
| Sòti Lumen Sistèm | 120lm/w |
| Chaje Elektwonik | MPPT |
| Solè Panel Modil Kapasite | 20W |
| Kapasite batri | 80WH |
| Kalite Panèl Solè | Sel{0}}kristal Silisyòm |
| Panèl Solè Life span | 80% pouvwa apre 25 ane |
| Kalite batri | Lityòm Iron Phosphate LiFePo4 |
| Dire lavi batri | >3 zan |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


50w kontwòl remote dirije limyè solè a ofri adaptabilite, fè li ideyal pou yon varyete de kondisyon ekleraj deyò. Solisyon sa a efikas pou eklere lari yo, pasaj pyeton, pakin, ak jaden, pou amelyore vizibilite ak sekirite nan anviwònman ki ba-limyè. Klate reglabl ak mòd ekleraj amelyore adaptabilite li pou plizyè aplikasyon, tankou ekleraj aksan pou jaden ak ekleraj sekirite pou pwopriyete komèsyal yo.
