Entwodiksyon

Pwodwi spesifikasyon
| Pouvwa | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Ekspozisyon Endèks | RA>80 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700K-6500K |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Antre vòltaj (V) | AC100-240V |
| Flux lumineux lanp (lm) | 5000 |
| Garanti (Ane) | 3 |
| Kalite atik | Solè Street Limyè 50w 100w 150w 200w 300w 400w 500w |
Pwodwi Karakteristik
1. Pwofil avanse ekleraj entelijan li yo bay Dusk to Dawn tout -ekleraj lannwit. De opsyon enstalasyon egziste: entegre ak detachable. Li adapte ak chanjman kondisyon jeyografik yo ak move tan kritik epi otomatikman jere eta kritik batri a.
2. IP67 ki enpèmeyab limyè solè miray la fèt ak PVC ki gen gwo -fòs epi li reziste lapli, van, nèj, glas, ak kondisyon mouye. Ideyal pou antre kay, pòt devan, patio, galri, ak lakou dèyè.

Itilizasyon

Ekleraj lari vil yo
Ekleraj wout prensipal ak segondè atè ak wout branch diminye depandans sou kadriyaj elektrik e li ideyal pou pwovizyon kouran ki varye.
Nan pak ak espas vèt, enstale limyè jaden flè pou anpeche domaj anviwònman an nan tranche ak fil elektrik.
FAQ
FAQ
K: Èske nou ka Customize mak nou an epi jwenn sipò si nou gen pwòp pozisyon mache nou an?
A: Wi. Nou akeyi Customize ou a, epi tanpri enfòme nou lide detaye ou sou demann mache ou a, nou pral diskite ak pwopoze sijesyon itil pou ou, epi jwenn solisyon ki pi bon pou ou.
K: Ki jan yo kontinye yon lòd pou limyè dirije?
A: Premyèman, fè nou konnen kondisyon ou oswa aplikasyon ou. Dezyèmman, nou site selon kondisyon ou oswa sijesyon nou yo. Twazyèmman, kliyan konfime echantiyon yo ak kote depo pou lòd fòmèl. Katriyèmman Nou fè aranjman pou pwodiksyon an.
