Karakteristik pwodwi:
1. Limyè solè lari sa a sèvi ak enèji solè, sa ki elimine nesesite pou elektrisite griy la, sa ki fè li tou de yon opsyon ekleraj ekonomik ak ekolojik-zanmitay.
2. Vie pwolonje nan anpoul ki ap dirije yo itilize nan limyè solè lari 400w la minimize depans antretyen yo epi li garanti pèfòmans ki konsistan pandan tout dire li.
3. Limyè solè lari sa a bati ak materyèl prim, pou asire ke li ka sipòte kondisyon metewolojik grav tankou lapli, nèj, ak tanperati ekstrèm.
4. Konsepsyon solid la ak evalyasyon IP65 ki enpèmeyab asire ke li sèvi kòm yon chwa serye ekleraj deyò pou yon seri de anviwònman.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 160LM/W |
| Pouvwa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP67 ki enpèmeyab |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


