Karakteristik pwodwi:
1. Itilizasyon enèji ki ba: dirije limyè solè lari yo jwenn pouvwa yo nan solèy la, ki fè yo sèvi ak enèji ki ba anpil.
2. Durabilité: Deyò ki ap dirije limyè solè lari yo fèt pou kenbe tèt ak move tan tankou nèj, lapli, ak tanperati ki wo oswa ki ba.
3. Klate: Limyè ki ap dirije yo li te ye paske yo te trè klere ak ki dire lontan. Limyè solè lari yo ak teknoloji ki ap dirije yo bay anpil limyè, sa ki fè li pi fasil pou wè ak pi an sekirite sou wout yo ak nan espas piblik yo.
4. Fasil yo mete kanpe: dirije limyè solè lari yo senp yo mete kanpe epi yo pa bezwen anpil antretyen.
5. Teknoloji Entelijan: Gen kèk limyè solè ki ap dirije deyò ki gen gwo -karakteristik teknoloji tankou detèktè mouvman ak kapasite pou yo kontwole pa yon remote.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 160LM/W |
| Pouvwa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP67 ki enpèmeyab |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




Limyè sa yo prezante panno solè ki kolekte enèji pandan jounen an epi estoke li nan pil, ki answit itilize pou limen limyè ki ap dirije yo nan mitan lannwit. Sa a retire depandans sou elektrisite ak diminye emisyon kabòn, pozisyone yo kòm yon opsyon ekleraj dirab pou tou de anviwònman iben ak riral.
Itilizasyon:


1. Ekleraj lari: Limyè lari solè ki ap dirije yo souvan itilize pou ekleraj lari nan anviwònman iben ak nan zòn riral yo. Yo ofri ekleraj serye pou wout, twotwa, ak zòn piblik yo, amelyore vizibilite ak sekirite pou tou de pyeton ak chofè yo.
2. Ekleraj pakin: dirije limyè solè lari yo pafè pou eklere pakin, paske yo ka fasilman enstale nan zòn deyò san yo pa bezwen elektrisite. Ekleraj yo ofri klè ak konsistans, amelyore sekirite ak vizibilite pou tou de machin ak pyeton.
3. Pathway Lighting: Limyè lari solè ki ap dirije yo sèvi pou eklere chemen, pasaj pyeton, ak chemen bisiklèt nan pak, kanpis, ak katye rezidansyèl yo. Yo amelyore sekirite ak vizibilite pou pyeton ak siklis yo, kreye espas deyò ki pi fonksyonèl ak akeyan.
4. Sekirite ekleraj: dirije limyè solè lari sèvi kòm yon solisyon efikas pou ekleraj sekirite nan enstalasyon komèsyal ak endistriyèl, ansanm ak konplèks rezidansyèl yo. Yo ofri ekleraj vibran ak serye ki dekouraje aktivite kriminèl ak amelyore sekirite nan zòn deyò.
