Entwodiksyon

Pwodwi spesifikasyon
| Tanperati Koulè (CCT) | 5000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140LM/W |
| Pouvwa | 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
Pwodwi Karakteristik
1. Enèji -efikas: limyè solè ki ap dirije lari yo konsome siyifikativman mwens enèji pase limyè lari tradisyonèl yo, sa ki diminye anprint kabòn yo ak depans pou kouri.
2. Lonjevite: Paske limyè ki ap dirije kenbe pi lontan pase limyè konvansyonèl yo, yo ideyal pou itilize deyò.
3. Enstalasyon senp: Piske limyè solè ki ap dirije lari yo pa bezwen fil elektrik soutèren, enstale yo se mwens chè ak tan -konsome.
4. Pri antretyen ki ba: limyè ki ap dirije yo mwens chè pou kenbe paske yo mande mwens ranplasman epi yo dire pi lontan.

Itilizasyon

Ekleraj wout iben: Avèk akselerasyon ibanizasyon, ekleraj wout te vin tounen yon eleman enpòtan nan enfrastrikti iben. Lanp solè lari yo pa mande pou kouran elektrik, yo fasil pou enstale epi yo gen pri antretyen ki ba. Se poutèt sa, yo lajman ki itilize nan pwojè ekleraj tankou wout iben, otowout ak wout riral yo.
Konpayi nou an

