Karakteristik pwodwi:
1. Enstalasyon fasil: Li fasil pou enstale paske li pa mande pou okenn koneksyon fil, kidonk li ka enstale nan nenpòt kote.
2. Limyè ki ap dirije klere: Lityòm batri a 12V ki ap dirije Solè Street Light sèvi ak gwo pwodiksyon dirije limyè ki pi klere pase anpoul tradisyonèl yo.
3. Zewo Antretyen: Yon fwa enstale, yo pa bezwen okenn antretyen, ki ekonomize tan ak diminye depans yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120LM% 2FW |
| Pouvwa | 200W |
| Ki enpèmeyab | IP677 |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




Avèk kwasans ibanizasyon an, demann pou solisyon ekleraj ogmante, patikilyèman pou limyè lari yo. Limyè yo jwe yon wòl esansyèl nan kenbe moun an sekirite pandan y ap navige nan wout vil la. Ogmantasyon nan popilasyon an te mennen nan gwo konsomasyon elektrisite, e gen yon bezwen pou solisyon enèji efikas ki ka ede diminye emisyon kabòn. Sa a se kote batri ityòm 12V ki ap dirije Solè Street Light antre nan jwèt.
Lityòm batri 12V LED Solè Street Light se yon solisyon ekleraj sofistike ki depann sou enèji solè pou jenere elektrisite. Li konsiste de yon panèl solè ki lejè, batri ityòm, limyè ki ap dirije, ak yon kontwolè. Limyè solè lari sa yo se ekolojik-zanmitay, yo pa mande pou koneksyon griy elektrik, epi yo ka opere pou èdtan long san okenn antretyen.
Itilizasyon:


1. Lari ak Wout: Lityòm batri 12V dirije Solè Street Light se ideyal pou ekleraj lari ak wout. Li bay ekleraj efikas pou pyeton ak machin, sa ki fè li pi an sekirite pou tout moun.
2. Espas pou: Limyè solè sa yo ka itilize tou nan pakin, pou bay ase ekleraj pou machin ak pyeton.
