Karakteristik pwodwi:
1. Limyè a ekipe ak yon Capteur enfrawouj pasif (PIR) ki ka detekte mouvman epi otomatikman vire limyè a sou oswa etenn ki baze sou nivo aktivite nan zòn nan.
2. Limyè a sèvi ak panno solè pou absòbe enèji nan solèy la pandan jounen an epi konvèti li an elektrisite ki estoke nan yon batri. Se enèji ki estoke sa a itilize pou pouvwa limyè a nan mitan lannwit, sa ki diminye depandans sou sous elektrisite tradisyonèl yo ak ankouraje dirabilite ak efikasite enèji.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140LM% 2FW |
| Pouvwa | 100W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




Capteur PIR ki ap dirije limyè solè lari a se yon solisyon ekleraj inovatè ki ka itilize pou eklere lari, pak, pakin, ak lòt espas deyò. Teknoloji ekleraj sa a konbine enèji solè ak teknoloji ki ap dirije pou kreye yon sistèm ekleraj dirab ak efikas ki ka opere jiska 12 èdtan pa jou.
Itilizasyon:


Limyè a kapab tou itilize pou amelyore vizibilite sou wout ak otowout, sa ki fè li yon adisyon enpòtan nan enfrastrikti piblik. Manadjè pak yo ak achitèk jaden flè yo ka itilize limyè sa yo tou pou eklere santye yo, chemen yo, ak lòt zòn lwazi deyò.
