Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Yo ka enstale parantèz sa a nan de fason diferan: sou yon poto oswa yon miray, lè l sèvi avèk atachman ki akonpaye yo.
2. Long ki dire lontan: reziste korozyon epi li pa bezwen ranplasman regilye.
3. Lajman enstale: ekselan pou jaden, koulwa, lakou, patyo andedan kay la ak deyò, bò-mòn, miray-mòn, pye bwa-mòn, ak kloti-mòn.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Antre Voltage | AC85-265 |
| Sous limyè | SMD 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Rated lavi | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Lumineux | 150m/W |
| Tanperati travay | -30-50 degre |
| Frekans | 65Hz |
| Ekspozisyon Endèks | RA�% bc�80 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


