Karakteristik pwodwi:
1. Anpoul limyè lari ki ap dirije a sèvi ak yon chip ki ap dirije ki gen gwo pouvwa pou jenere konsomasyon pouvwa ki ba, gwo klète, ak ti kras pouri limyè. Anplis de sa, li konsève enèji ak anviwònman an. Sèvi ak yon batri ityòm LiFePO4 ak yon lavi de ane ki gen yon gwo kapasite. Yo ka retire batri a epi chanje poukont li, sa ki anpeche bezwen souvan ranplase aparèy ou an epi ekonomize lajan sou enstalasyon, antretyen ak bòdwo kouran elektrik.
2. Ekleraj solè deyò fè posib pa panno solè fotovoltaik ki konpoze de Silisyòm polikristalin, ki gen tou yon efikasite konvèsyon fotoelektrik segondè. Nan kat a sis èdtan, enèji solè ka konplètman chaje akòz konvèsyon rapid li yo.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Antre Voltage | AC85-265 |
| Sous limyè | SMD 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Rated lavi | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Lumineux | 150m/W |
| Tanperati travay | -30-50 degre |
| Frekans | 65Hz |
| Ekspozisyon Endèks | RA>80 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

