Karakteristik pwodwi:
1. Avèk konvenyans nan kontwòl remote, ou gen pouvwa a chanje ant diferan mòd, mete revèy pou 2, 3, oswa 4 èdtan, ajiste nivo klète, e menm aktive mòd otomatik la. Mòd miltip ki disponib pou satisfè kondisyon ekleraj ou nan diferan senaryo.
2. Limyè lari solè sa a gen yon limyè blan fre ak yon tanperati koulè 6000K-7000K. Anvan premye itilizasyon, li rekòmande pou chaje lanp solè lari sa a pou yon dire 12 èdtan nan limyè solèy la dirèk.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140LM/W |
| Pouvwa | 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




Limyè lari solè sa a gen yon Capteur PIR entèlijan ki ka detekte mouvman nan yon distans 6-8 mèt ak nan yon ang 120 degre. Lè yo detekte mouvman, limyè a imedyatman chanje nan mòd klète konplè epi li rete eklere pou yon dire 20 segonn. Apre 20 segonn, limyè a retounen nan mòd dim li a epi ekonomize enèji.
Avèk panèl solè ki pi wo li yo, PIR Capteur solè limyè lari a san efò ekipe enèji solèy la, asire li rete chaje pandan tout jounen an ak lannwit. Panèl solè a fèt pou kenbe menm kondisyon metewolojik ki pi ekstrèm yo, garanti pèfòmans optimal pandan tout ane a.
Itilizasyon:


Capteur PIR 100W ki ap dirije limyè solè lari a gen yon pakèt aplikasyon, ki gen ladan lari rezidansyèl yo, pak machin komèsyal, pak piblik, ak jaden. Limyè sa a ofri benefis enpòtan pou ekonomize enèji, sa ki fè li yon solisyon ekleraj trè pri-efikas ak dirab ki ideyal pou òganizasyon gouvènmantal ak òganizasyon non-gouvènmantal.
