Karakteristik pwodwi:
1. IP65 100W dirije mayi limyè a gen anpil rezistans eksepsyonèl. Solisyon ekleraj deyò sa a se yon chwa serye pou nenpòt sezon, fabrike ak bon kalite -materyèl ki fèt pou reziste menm kondisyon metewolojik ki pi difisil yo.
2. Avèk sètifikasyon IP65 li yo, ou ka fè konfyans nan pousyè total li yo ak rezistans dlo, bay pwoteksyon serye kont lapli, nèj, ak divès kalite eleman move tan.
3. Conséquent, ou kapab jwi eksepsyonèl ekleraj san préoccupations de koute koute ou factures enèji anwo nan syèl la.
PwodwiSpesifikasyon:
| Non pwodwi | dirije mayi anpoul |
| Travay vòltaj | AC85-265V, 50-60Hz |
| Chofè | MeanWell |
| Lumen | 13000 lm ± 100lm |
| CRI | >80Ra |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Tanperati koulè | 3000-6500K |
| Baz | E40/E39 |
| Viv lavi | 50,000h |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj lojman + kouvèti PC |
| Tanperati travay | -20 degre -50 degre |
Imaj detaye:





Itilizasyon:


100W Led Corn Light IP65 a se depreferans adapte pou yon seri de anviwònman deyò. Solisyon ekleraj versatile sa a san efò eklere nenpòt zòn deyò, soti nan pakin ak teren espò nan pak piblik ak pi lwen. Viv pwolonje ak efikasite enèji pozisyon li kòm yon envestisman konprandr pou biznis ak pwopriyetè pwopriyete ki vize diminye enpak anviwònman yo. Anplis de sa, pwodiksyon limyè gaya ak serye li asire ke li satisfè kondisyon sekirite ak sekirite efektivman.
