Karakteristik pwodwi:
1. Segondè efikasite lumineux
2. Konsomasyon pouvwa ki ba
3. IP65 enpèmeyab
4. Long lavi
5. fasil pou yo enstale
PwodwiSpesifikasyon:
| Non pwodwi | dirije mayi anpoul |
| Travay vòltaj | AC85-265V, 50-60Hz |
| Chofè | MeanWell |
| Lumen | 13000 lm ± 100lm |
| CRI | >80Ra |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Tanperati koulè | 3000-6500K |
| Baz | E40/E39 |
| Viv lavi | 50,000h |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj lojman + kouvèti PC |
| Tanperati travay | -20 degre -50 degre |
Imaj detaye:





Dekouvri pwochen jenerasyon ekleraj ak limyè mayi LED - yon solisyon inovatè ki melanje efikasite enèji, rezistans, ak pri{0}}efikasite. Outdoor LED Corn Light IP65 fèt ak presizyon pou anviwònman deyò ki mande pou efikasite ekleraj eksepsyonèl. Limyè sa yo ofri adaptabilite eksepsyonèl, ki fè yo ideyal pou yon seri anviwònman ki gen ladan pakin, garaj, jaden, ak eksteryè bilding.
Avèk pwoteksyon IP65, limyè sa a fèt pou reziste menm kondisyon metewolojik ki pi di deyò. Enjenyè pou kenbe pousyè, pousyè tè, ak imidite, pwodui sa a se ideyal pou kondisyon mouye difisil. Avèk konsepsyon elegant li yo ak enstalasyon fasil, limyè sa a se opsyon pafè a pou nenpòt moun kap elve eksperyans ekleraj deyò yo.
Itilizasyon:


1. Enèji efikas - Limyè ki ap dirije yo renome pou efikasite enèji eksepsyonèl yo. Solisyon ekleraj sa yo konsome byen lwen mwens enèji pase sistèm tradisyonèl yo, ki mennen ale nan pi ba depans elektrisite.
2. Long-dirab - limyè ki ap dirije byen lwen depase lavi solisyon ekleraj tradisyonèl yo. Sa a reprezante yon diminisyon nan kondisyon antretyen, ki mennen nan ekonomi sibstansyèl nan tou de tan ak finans.
3. Pri-efikas - Malgre ke limyè ki ap dirije yo ka mande yon pri ki pi wo alavans, yo bay yon gwo ekonomi alontèm atravè rediksyon bòdwo enèji ak pri antretyen minimize.
4. Kalite san parèy - Limyè mayi ki ap dirije deyò IP65 bay pèfòmans ekleraj remakab, asire ke zòn deyò yo briyan limen epi san danje.
