Karakteristik pwodwi:
1. kraze rezistan pou redwi risk pou blesi & rupture.
2. Chofè entegral, elimine nesesite pou yon chofè ekstèn oswa ballast.
3. Zanmitay anviwònman an: pa gen okenn vè, mèki, oswa plon.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm/w |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27, E40, B22 |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



Anpoul ki ap dirije yo te vin tounen yon chwa pi pito lè li rive ekleraj kay, biwo, ak espas deyò. Sa a se lajman akòz efikasite enèji yo, lonjevite, ak limyè klere. Yon kalite anpoul ki ap dirije ki te vin popilarite dènyèman se 6000k anpoul ki ap dirije.
Anpoul limyè ki ap dirije 6000k se yon kalite anpoul blan fre ki emèt yon limyè ble-blan ki simulation limyè natirèl lajounen. Sa a ki kalite anpoul ki ap dirije gen yon tanperati koulè alantou 6000 Kelvin, ki se tanperati a nan ki yon radyatè kò nwa emèt limyè ki parèt menm jan ak lajounen natirèl. Sa fè li pafè pou travay ki mande klète optimal, tankou lekti, ekri, oswa skultur.
Youn nan karakteristik kle yon anpoul limyè ki ap dirije 6000k se efikasite enèji li yo. Anpoul limyè ki ap dirije yo itilize jiska 90% mwens enèji pase anpoul enkandesan tradisyonèl yo, sa ki ka mennen nan ekonomi enpòtan sou bòdwo enèji. Anplis de sa, anpoul ki ap dirije dire jiska 25 fwa pi long pase anpoul tradisyonèl yo, ki vle di mwens souvan ranplasman ak mwens fatra.
Yon lòt karakteristik nan yon anpoul limyè ki ap dirije 6000k se bon jan kalite a nan limyè li emèt. Anpoul blan fre yo konnen yo klere ak sèk, bay lumières byen file ak klè. Sa fè li pi fasil pou wè detay, koulè, ak kontras, sa ki fè li yon chwa popilè pou itilize nan espas travay, kwizin, ak twalèt.
Itilizasyon:


Aplikasyon an nan yon anpoul limyè ki ap dirije 6000k se vaste. Li ka itilize nan nenpòt anviwònman ki mande pou limyè klere, sèk ak natirèl. Pou egzanp, li ka itilize nan biwo, salklas, oswa kay pou bay ekleraj ekselan pou travay ki mande konsantrasyon oswa travay presizyon. Li kapab tou itilize deyò pou limine pakin, teren espò, ak lòt zòn ki mande pou gwo klète ak efikasite.
