Karakteristik pwodwi:
1. Efikasite enèji: limyè mayi ki ap dirije yo gen plis enèji efikas pase lanp HID tradisyonèl yo. Limyè mayi 50W ki ap dirije a pwodui jiska 6000 lumèn pwodiksyon limyè, ak sèlman 50W konsomasyon enèji, sa ki lakòz yon rediksyon enpòtan nan konsomasyon enèji.
2. Long lavi: Limyè mayi ki ap dirije a gen yon lavi ki long ki rive jiska 50, 000 èdtan, ki vle di ke li bezwen mwens antretyen ak ranplasman lè yo konpare ak lanp tradisyonèl yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm% 2fw |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Base lanp | E27, E40, B22 |
| Dirije chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20% 2c IP40 |
| PF | >0.90 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



Yon anpoul ki ap dirije se yon sous ekleraj ki sèvi ak dyod ki emèt limyè (LED) pou pwodui limyè. Konpare ak anpoul konvansyonèl ki sèvi ak yon filaman oswa gaz pou pwodui limyè, anpoul ki ap dirije pwodui limyè atravè yon pwosesis elektwonik ki ede anpeche anpoul la surchof. Anpoul ki ap dirije yo fèt ak pi ba nivo emisyon chalè, sa ki fè yo pri-efikas paske yo itilize mwens enèji pandan y ap bay limyè pi klere ak pwòp.
Itilizasyon:


Itilize nan Retrofit enstalasyon ki deja egziste; depo, garaj pakin, atelye, makèt, wout...
