karakteristik:
1. Ekleraj byen klere e menm: anpoul ki ap dirije bag 360 degre bay limyè klere e menm, asire yon anviwònman byen -limen ak konfòtab pou nenpòt chanm.
2. Enèji -efikas: Avèk teknoloji avanse LED li yo, anpoul sa a itilize anpil mwens enèji pase anpoul tradisyonèl yo, sa ki fè li yon chwa ekolojik-zanmitay ak bidjè-.
3. Fasil pou enstale: Anpoul sa a adapte pi fò priz estanda epi li fasil pou enstale, sa ki fè li se yon solisyon ekleraj gratis -pou nenpòt kay oswa biznis.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| CCT | 3000k |
| Efikasite lumineux | 140 lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Antre Voltage | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20 |
| Gwosè | 50 * 120 mm, 70 * 186 mm, 90 * 205 mm |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

