karakteristik:
- Lanp mayi ki enpèmeyab fèt pou kenbe tèt ak kondisyon difisil deyò, fè li ideyal pou itilize nan anviwònman mouye oswa mouye.
- Avèk teknoloji ki ap dirije enèji ki efikas, lanp mayi ki enpèmeyab ede ou ekonomize lajan sou bòdwo enèji pandan y ap toujou bay ekleraj klere ak vibran.
- Konstriksyon dirab ak ki dire lontan nan lanp mayi ki enpèmeyab asire ke li ka bay ekleraj serye pou peryòd pwolonje, ba ou lapè nan tèt ou ak diminye bezwen an pou ranplasman souvan.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Efikasite lumineux | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Antre Voltage | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20, IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm |
Imaj detaye:





Trè ba chalè génération, san konte ekonomize pouvwa limyè
Itilizasyon:

Akòz konstriksyon ki reziste dlo li yo, yon limyè mayi ki enpèmeyab bay pi bon pèfòmans ak ogmante sekirite nan anviwònman mouye oswa mouye.
Konsènan nou:


