Karakteristik pwodwi:
1. Pwolonje lavi: Nan konpare ak aparèy ekleraj konvansyonèl yo, limyè ki ap dirije yo gen yon lavi ki pi long. Yo pa bezwen ranplase yo souvan paske yo ka andire pou omwen 50,000 èdtan.
2. Emisyon chalè ki ba: limyè ki ap dirije yo bay anpil ti chalè, ki fè yo pafè pou itilize nan ti kote.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835 |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
Imaj detaye:



Dirije downlights yo se yon fòm ekleraj ki souvan enstale nan kavite plafon an. Tipikman, yo ancastre asire ekleraj ki konsistan nan chak kwen nan yon chanm. Downlights ki ap dirije yo te genyen siyifikatif popilarite nan mitan konsèpteur ekleraj ak dekoratè enteryè nan dènye ane yo. Faktè sa yo prensipalman responsab pou efikasite enèji segondè yo, emisyon chalè minimòm, ak lavi pwolonje.
Itilizasyon:

