
Estrikti konsepsyon endepandan nan twa kavite, kò a lanp gen estrikti nan konsepsyon nan kalite transparan ki gen fonksyon an nan konveksyon lè, mwens koòdone kontak, zòn nan refwadisman se gwo, bèl aparans, apwopriye pou plizyè kalite endistri.
Aplikasyon:
1.High efficien enèji-ekonomize lanp se lajman ki itilize nan endistri a danjere nan perçage lwil oliv, raffinage lwil oliv, jeni chimik, jeni chimik ak sou sa kòm siy la sòti san danje yo Enstwi ak evakye pou moun.
2.Suitable pou plas la nan kondisyon trè pwoteksyon ak imidite segondè.
3.Suitable pou plas la nan anviwònman gaz eksplozif 1 zòn ak 2 zòn.
4.Suitable pou kote ki ka pran dife anviwònman pousyè 21 22 23 zòn.
5.Suitable pou kote ki kalite IIA, IIB, IIC anviwònman gaz eksplozif.
6.Apwopriye pou klas tanperati T1-T6.
ATRIBITIV
| Modèl | I |
| EX siy | Exd II CT6 |
| Rated pouvwa | 20-40W |
| Travay aktyèl | AC/DC 220V plis -20 pousan 50Hz |
| Faktè pouvwa a | 0.98 |
| Flux lumineux ki ap dirije a | 2000-4500Lm |
| Klas pwoteksyon | IP 66 |
| Klas anti-korozyon | WF2 |
| Entwodiksyon aparèy | G3/4'' spesifikasyon nan entwodiksyon, apwopriye pou 10mm -14mm fè kab dyamèt. |
| Koneksyon tèminal | <= 2.5mm, Reliable connection with 2 wires. |
| Enstalasyon | Kalite plafon (x), kalite miray 30 degre (b1), kalite miray (90 degre) kalite derrick (g), kalite baryè (h), kalite bride (f) |
| Wotè itilizasyon | 2-3.5 mèt |
| Espas enstalasyon | 2-3 mèt |
| Entansite mwayèn nan lumières | 85Lx (3m segondè) |
| Olye de sous limyè a | 60W-100W lanp ekonomize enèji,40-80W lanp fliyoresan, 250W lanp mèki, 70-250W lanp iogenur metal |
| Opere estanda | GB3836.1, GB3836.2, IEC67009-0, IEC67009-1, EN67009-0, EN60079-1. |
| Pwa | 4KG |
IMAJ DETAYE









FAQ
