Karakteristik pwodwi:
1. Konsepsyon li se reglabl, kidonk 5-mèt dirije limyè teren an ka itilize nan nenpòt chanm oswa fòm. Paske li ka koube, trese, ak koupe nan gwosè, li ka itilize pou anpil bagay. Li la tou senp yo mete kanpe epi yo ka tache nan nenpòt sifas.
2. Limyè klere, bon jan kalite: limyè teren dirije a bay limyè klere, bon jan kalite ki dire yon tan long epi ki sèvi ak ti enèji. Plis pase 50,000 èdtan, LED yo dire anpil tan, kidonk yo pa bezwen chanje trè souvan.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | Wouj, ble, vèt, jòn |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:






Itilizasyon:


1. Ekleraj: Yon 5-mèt dirije teren briyan eklere kay la. Li travay nan salon an, chanm, kwizin, twalèt, ak plis ankò. Li ka etabli atitid la, mete aksan sou atik, oswa egeye yon estasyon travay.
2. Ekleraj biznis: 5-mèt dirije teren. Li chofe otèl, ba, ak antrepriz. Li ka mete aksan sou karakteristik ak ekspozisyon.
3. Ekleraj deyò: 5-mèt dirije lanp teren an se enpèmeyab ak ideyal pou ekleraj deyò. Louvri pak, chemen, patio, pil, ak lòt espas deyò ak ekleraj.
