Karakteristik:
1. Ekleraj briyan ak kolore nan yon limyè bann Nwèl pote yon touche nan kè kontan nan nenpòt okazyon, si li se yon espas andedan kay la oswa deyò.
2. Pandan sezon fèt la, solisyon ekleraj sa a se ideyal pou kreye yon anbyans ki cho ak akeyan paske li senp pou enstale epi li itilize anpil mwens enèji pase lòt opsyon.
3. Nwèl Strip Light ba ou kapasite pou pèsonalize dekorasyon ou yo ak kreye atmosfè ideyal pou fèstivite ou yo lè w ofri w yon varyete mòd ak anviwònman personnalisable.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

