Karakteristik:
- Klere pye bwa ou yo ak fasilite lè l sèvi avèk Limyè Bann Pou Dekoratif Pyebwa.
- Kreye yon atmosfè fèstivite ak envite nan espas deyò ou a ak limyè supèrb sa yo.
- Dirab epi ki dire lontan-, limyè bann sa yo pafè pou ajoute yon touche majik nan pwochen evènman deyò ou a.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10 W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| dirije | 240 PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + ki ap dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Konsènan konpayi nou an:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

